EJBA Members

2023-2024

Corporate Members

Full NameCompanyEmailPhoneWebsite URL
Steve BarnettA-1 Signssteve@a-1signsinc.com504-947-8381a-1signsinc.com
Larry HolmesBourgeois Bennett, L.L.C.keitht@bb-cpa.com504-831-4949www.bb-cpa.com
Mitch ChaillandCanal HRmitch@canalhr.com504-837-8680www.canalhr.com
Mark DominicDawn Busters*504-867-8400www.dawnbusters.org
Cynthia DavidsonDignity Memorialcynthia.davidson@dignitymemorial.com504-388-5601www.dignitymemorial.com
Cory LobellEdwards Jonescorylobell@edwardjones.com504-219-0102www.edwardjones.com
Al GardesElmwood Self Storage & Wine Cellaragardes@lauricellaland.com504-733-1800www.lauricellaland.com
Melanie DiketFifth District Savings Bankmelaniediket@fifthdistrict.com554-889-5330www.fifthdistrict.com
Mildred CongemiFirst Lake Propertiesmildredc@1st-lake.com504-455-5059www.1stlake.com
Marcel GonzalezGulf Coast Bank & Trustmarcelgonzalez@gulfbank.com504-508-0426www.gulfbank.com
Phyllis S. JacquesHome Bankphyllis.jacques@home24bank.com504-885-6300www.home24bank.com
Elizabeth Cigali-ManshelITC Creative Brandingelizabeth@itccreativebranding.com985-789-0397www.itccreativebranging.com
Larry ManshelITC Creative Brandinglarry@itccreativebranding.com985-789-2459www.itccreativebranding.com
Arleeta TerrellJefferson Beautificationterrella504@aol.com504-450-4345*
Tammie TaffiMetairie Bankttaffi@metairiebank.com504-832-5620www.metairiebank.com
Alyssa Herbert*Metairie Bankaherbert@metairiebank.com504-832-5673www.metairiebank.com
Jared CusimanoNOLA Gold Rugbyjarod@nolagoldrugby.com504-975-6570www.nolagoldrugby.com
Marcel LashoverOne Stop Financialmarcel@osfgllc.com504-272-1600www.osfgllc.com
Cameron LobellState Farm/Bryan Schexnayder
Deanna McLendonWells Fargo Advisorsdeanna.r.mclendon@wfadvisors.com504.8496652www.wfadvsors.com
Gordon WadgeYMCA of Greater New Orleansgordonw@ymcaneworleans.org504-568-9622 ext. 273www.ymcaneworleans.org
Theresa CrosbyNew York Lifetmcrosby@ft.newyorklife.com504-250-9199newyorklife.com

Individual Members

Last NameFirst NameCompanyEmailPhoneWebsite URL
AdamsMichaelDillardsmt.adams@cox.net504-439-9411cox.net
AdlerNealJacobson, Adler, LLCnadler@jadcpas.com504-831-6935www.jadcpas.com
BenoitNobelFirst American Banknbenoit@fabt.com504-564-5775www.fabt.com
Besselman-MainPatriciaBesselman Weath Planningpbesselman@besselmanwp.com504-831-3506www.besselmanwp.com
BriedeChristineJefferson Community Foundationchristine@jeffersoncommunity.org504-952-0389www.jeffersoncommunity.org
ClubbDeeOMNI Advertising Mktg PRdee@OmniAdv.com504-454-3840www.OmniAdv.com
AdairDixonMarsiglia Construction504-733-8341www.marsigliaconstruction.com
EbbermanBobKeller Williams Realtye2b2b2@aol.com504-455-0100
FleurietCatAlarm Protection Services (APS)cat1301@aol.com504-455-5277www.securiitybyaps.com
HoernerAmandaJefferson Chamberamandah@jeffersonchamber.org504-835-3880www.jeffersonchamber.org
LepryLauraFidelity Banklaura.lepry@bankwithfidelity.com504-833-1433www.bankwithfidelity.com
McElroyDonnaFinancial Investment Services, L.L.C.donna@fisadvisor.com504-832-8762www.fisadvisors.com
MutzChuckBlack Tie Auctioneerschuck@blacktieauctions.biz504-324-2230www.blacktieauctions.biz
RispoliRobertRCR Cleaning Service, Inc.bob@rcrcleaning.com504-457-3222www.rarcleaning.com
RomeroRichelleHabitat for Humanityricheller@habitat-nola.org504-407-1721www.habitat-nola.org
SherryMetteryThe Write Imagemetterys@yahoo.com
TrapaniChristopherEagan Insurance Group, Inc.trapanic@eaganins.com504-836-9625www.eaganins.com
Van VranckenJenniferJefferson Parishjennvanv@jeffparish.net504.736.6634www.jeffparish.net
VaughnDouglasTitanium Paymentsdougv@mlsdirectnetwork.com1.866.222.3307www.titaniumpayments.com

2023 – 2024 Sponsors

Want to Join The EJBA?

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada.